FAQ

Skąd mogę importować towary?

Kraj pochodzenia Twoich produktów zależy od wielu czynników: przede wszystkim od Ciebie i Twoich preferencji, ale też m.in. od: branży w jakiej działasz, warunków celno-importowych w kraju przeznaczenia, cen rynkowych itd.

 

Pamiętaj, że nas, jako Twojego wsparcia nie ogranicza nic poza prawem, ewentualnie barierami językowymi w niektórych zakątkach świata. Dlatego, powiedz nam co chcesz produkować, a my sprawdzimy możliwości i damy Ci gotowe rozwiązania.

Jestem osobą fizyczną - czy również mogę skorzystać z usług L4T?

Tak. Bez względu na to czy masz firmę czy też dopiero planujesz ją założyć, możesz zostać naszym klientem lub partnerem biznesowym. Osoby fizyczne zainteresowane tematem importu mogą skorzystać z usługi doradztwa, w ramach której otrzymają niezbędną wiedzę do rozpoczęcia własnej przygody z importem albo stałej współpracy z L4T.

Co mogę importować?

Importować można dosłownie wszystko, jednak warto postawić na towary dobrze rotujące, wpisujące się w aktualne trendy i szybkozbywalne, które pozwolą nam w szybki sposób odzyskać zainwestowane pieniądze. Jeśli nie masz pomysłu, możemy Ci pomóc dając kilka gotowych propozycji wpisujących się w tendencje rynkowe; gdy pomysł już masz - pokierujemy Cię dalej lub kompleksowo zajmiemy się jego realizacją.

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką prywatności [zobacz politykę prywatności] X